Nose Work tuomarit

 

Yhdistyksen hyväksymät tuomarit ovat yhdistyksen jäseniä ja käyneet yhdistyksen tuomarikoulutuksen.  Ensimmäinen tuomarikoulutus antaa oikeudet 1-luokan kokeiden tuomarointiin.  Oikeudet 2- ja 3-luokan kokeisiin saa jatkokoulutuksen kautta.  

Tulevista tuomarikoulutuksista ilmoitamme näillä sivuilla sekä yhdistyksen facebook-sivulla.

PaikkakuntaNimiSähköpostiOikeudet luokkaan 1Oikeudet luokkaan 2Oikeudet luokkaan 3
EspooStewart Patrickk9.trainer@outlook.comkylläkylläei
EspooHellsten Miiramiira@heiluvahanta.fikylläeiei
JyväskyläLaasanen Marimari@kshomekoirapalvelu.fikylläkylläei
JyväskyläKinnunen Ellielli@haukkuvaara.comkylläeiei
KalajokiPasanen Heidiheidi.pasanen@kotinet.comkylläeiei
KirkkonummiPussinen Timotimppapus@me.comkylläeiei
KokkolaBerg Päivipaivi.berg@kpedu.fikylläeiei
KuopioSirviö Minnataa_vi@Hotmail.comkylläeiei
NummelaJuselius Tuijatuija.juselius@dokkia.fikylläeiei
NummelaJussinheimo Erkkuerkkujussinh@gmail.comkylläeiei
OuluSulkala Katjakatjasulkala@gmail.comkylläeiei
RovaniemiAlamommo Pekkapekka.alamommo@gmail.comkylläkylläei
SipooRomppainen Päivipaivi@jobsfordogs.fikylläeiei
TampereKnuutinen Jennnahometutka@gmail.comkylläeiei
TurkuForsman Elisaelisaforsman@gmail.comkylläeiei
TurkuKorhonen Tainakor.taina@gmail.comkylläeiei
VuokattiHeikkinen Nooranoorankoulutuspalvelut@gmail.comkylläeiei